Proč molekulární vodík?

Zabývám se studiem vlastností, účinků a využití molekulárního vodíku již od roku 2017 a za tu dobu jsem si ověřila, že molekulární vodík je jedinečným  pomocníkem v mnoha oblastech současného života.

Pro své příznivé účinky se využívá ve sportu, v lázeňské a kosmetické péči a také jako prostředek k udržení zdraví a předcházení nemocem.

Molekulární vodík přispívá k navrácení přirozené rovnováhy tím, že má přímý vliv na ukončení chronických a akutních zánětů, vyčištění organismu od zatěžujících a odpadních látek a tím aktivování samoozdravných regeneračních pochodů. Při jeho reakcích nevznikají žádné vedlejší produkty, jen voda, která tělo hydratuje. Vodík uleví tělu, které si pak lépe poradí s různými zátěžemi, dokáže se rychle zotavit.

Informací o využití molekulárního vodíku v péči o zdraví stále přibývá a já hledám cesty, jak ho využívat co nejefektivněji a bezpečně.

Molekulární vodík se dá přijímat různými způsoby. Každý způsob má svá specifika, každý z nás řeší jiné problémy a má rozdílné potřeby. Ráda zodpovím veškeré dotazy ohledně molekulárního vodíku a pomohu s výběrem pro vás nejvhodnějších produktů z ohledem na účinky i cenu.

Jsem externím spolupracovníkem společnosti LAZENA Ecom s.r.o., kde naleznete další informace o molekulárním vodíku i produktech.