Objednání produktů

Produkty lze objednat pomocí OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE, kde svým klientům a zákazníkům poskytuji speciální slevy. Poštovné je zdarma.

Objednávat můžete také přes e-shop H2go.cz pana Tomáše Kašpara, který kromě produktů vodíkových nabízí další zajímavé  produkty.

Pokud si nevíte rady, kontaktujte mě a společně to vyřešíme.

Seznam produktů:

Real H2

RealH2 Active Hydrogen POWER​

RealH2, vodíkové tablety je doplněk stravy. Jedná se o revoluční vodíkový produkt nové generace, vyvinutý a vyráběný mezinárodně uznávaným vědcem prof. Dušanem Miljkovičem, který má na svém kontě více než 30 uznaných patentů. Tento produkt obsahuje molekulární vodík, jehož aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny ve speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici.

Tato forma umožňuje postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což zajišťuje kompletní využití této prospěšné molekuly ve vašem těle. RealH2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, exklusivně pro společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1-3 tablety třikrát denně, zapít dostatečným množstvím vody.

RealH2 je certifikovaný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví.

Podle již dostupných studií a zkušeností z celého světa je známo, že vodík má na tělo mimo jiné tyto zásadní vlivy:

 • Zvýšení výkonu a snížení únavy
 • Zrychlená regenerace po sportovních výkonech a úrazech
 • Odbourávání kyseliny mléčné
 • Snížení překyselení organizmu
 • Redukce oxidačního stresu (volných radikálů)
 • Regenerace DNA
 • Biologické omlazení organizmu
 • Účinná podpora při terapii chronických nemocí
 • Prokrvení a regenerace orgánů
 • Účinná prevence proti akutním a chronickým nemocem
 • Regenerace, hydratace a omlazení pleti
 • Snížení výskytu vrásek
 • Podpora při zahlazování jizev a drobných ran
 • Vhodné při použití také u chronických ran

90 tablet v balení

Složení (1 tableta – 577 mg): hořčík [oxid hořečnatý 68.1 mg] 26.0 mg (6.93% DDD*), vápník [citrát vápenatý 20 mg] 2mg (0.25% DDD*), vodík [molekulární vodík] 1 mg (DDD**), maltodextrin 68.1 mg, kyselina citronová (regulátor kyselosti) 27.45 mg, xanthanová guma 136.35 mg, mikrokrystalická celulóza (stabilizátor) 250 mg, stearát hořečnatý (emulgátor) 7 mg.

* DDD – doporučenná denní dávka

** DDD není stanovena

Tablety RealH2 jsou potravinovým doplňkem stravy určeným pro zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalení procesu stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku, především pro starší lidi.

HYDROGEN POWER

HydroGEN POWER 4ppm​

HydroGEN POWER 4ppm jsou univerzální rozpustné vodíkové tablety nové generace vyrobeny v Kanadě exklusivně pro H2 World Health & Beauty Company s.r.o., která tento produkt distribuuje do celého světa.

Tyto tablety obsahují unikátní redoxní směs aktivního hořčíku a dalších složek, speciálně navržených a sestavených tak, aby uvolňovaly molekulární vodík do vody v mnohem větší koncentraci.

Tyto rozpustné tablety jsou v USA registrovány a schváleny u organizace FDA (Food and Drug Administration) jako jediné vhodné a bezpečné tablety k výrobě vodíkové vody.

 • Produkuje 4ppm molekulárního vodíku z jedné tablety
 • Vylepšená AKTIVNÍ vodíková redoxní směs
 • Vyrobeno v Kanadě na základě několikaletého výzkumu

Podle již dostupných studií a zkušeností z celého světa je známo, že vodík má na tělo mimo jiné tyto zásadní vlivy:

 • Zvýšení výkonu a snížení únavy
 • Zrychlená regenerace po sportovních výkonech a úrazech
 • Odbourávání kyseliny mléčné
 • Snížení překyselení organizmu
 • Redukce oxidačního stresu (volných radikálů)
 • Regenerace DNA
 • Biologické omlazení organizmu
 • Účinná podpora při terapii chronických nemocí
 • Prokrvení a regenerace orgánů
 • Účinná prevence proti akutním a chronickým nemocem
 • Regenerace, hydratace a omlazení pleti
 • Snížení výskytu vrásek
 • Podpora při zahlazování jizev a drobných ran
 • Vhodné při použití také u chronických ran

90 tablet v balení

Složení: Malic Acid, D-Glucose, Magnesium powder, Aqua, Sodium Stearyl Fumarate, Fumaric acid.

Upozornění: Tablety jsou určené pouze pro vnější použití do vody.

HydroGEN Power je novým nadčasovým produktem, který chrání naše buňky před škodlivým působením volných radikálů, navozuje rovnovážný stav organismu, dodává energii, zlepšuje zásobování jednotlivých buněk, tkání, orgánů a celého organismu kyslíkem a nutrienty, což jednoznačně vede ke zlepšení zdravotního stavu a celkové kondice a regenerace organismu a zpomalení stárnutí.

Pravidelným užíváním produktu HydroGEN Power, který z jedinečné redoxní směsi aktivního hořčíku a dalších látek dokáže uvolňovat pro naše tělo mimořádně důležitý nejsilnější selektivní antioxidant – molekulární vodík – lze předcházet nežádoucím vlivům na náš organismus.

Ionizátor Melody

Ionizátor vody Melody II

Melody II je nejvýkonnejší model ionizátoru vody s 5 elektrodami na trhu. Obsahuje napájení nové generace SMPS a čistící systém DARC plus, technologii infuze vodíku, která specificky optimalizuje výkon, především obohacování molekulárním vodíkem H2. Dosahuje výjimečné hodnoty záporného ORP a H2 při nižších pitných hladinách pH. Kupujete si nový výkonný standard spolu s vysokou spolehlivostí a moderním, atraktivnějším designem. Melody II má také duální filtrační systémem, který odstraňuje 99,9 % kontaminantů, včetně chlóru, chloraminu, farmaceutických látek, těžkých kovů, fluóru a odolných kontaminantů, jako je chróm VI a arsén. Nový model 2018 obsahuje filtry UltraWater Smart Chip Filters, takže budete přesně vědět, kdy máte filtr vyměnit. Výsledkem je to, že dostáváte nejbezpečnější, nejčistší nejzdravější vodu s tou nejlepší chutí na trhu.
 • Bezkonkurenčni UltraWatter™ filtrace
 • Chytré elektrody – 5ks
 • H2 infuzní technologie
 • Nejpokročilejší DARC čištění
 • Vynikající H2 u každé úrovně pH
Ke každému přístroji dostanete 2x ZDARMA RealH2 Active Hydrogen POWER v hodnotě 2 900,- Kč

Je vědecky dokázané, že molekulární vodík (H2) je nejsilnějším antioxidantem, který známe a jeho pozitivní účinky jsou popsané ve více jak 600 zdravotnických a vědeckých studiích.

Model Melody II s technologií infuze vodíku je nejlepším ionizátorem vody na světě s 5 elektrodami, pokud jde o obohacování H2 a dosahuje to v doporučreném rozsahu pH 8 až 9, který najlépe chutná.

Nové modely překonávají všechny ostatní špičkové značky v klíčových hodnocených parametrech, tedy pH, ORP a H2 a jednoduše řečené ukazuje se, že jde o nejlepší ionizátory vody, které jsou momentálně na prodej.
8 důvodů proč si vybrat úplně nový ionizátor vody 2018 Melody II:

 1. Vyjímečný zásaditý rozsah pH – Model Melody II dokáže vyrobit vodu s pH až do hodnoty 10.8! Pití zásadité vody s hodnotou pH 11 se nedoporučuje,  avšak při optimálním rozsahu pitné úrovně pH 8 až 9, dokáže Melody II vyrobit vynikající kombinaci s ORP -630 a H2 1.1 ppm, čímž se stává najvýkonnějším ionizátorem pitné vody na světě s pěti elektrodami.
 2. Nejnižší hodnoty ORP na světě – Melody II dosahuje ORP až do -760 při nejvyšší možné hodnotě pH a ORP -630 při pitných hodnotách pH.
 3. Nejvyšší výkon obohacování H2 při nižších, pitných hladinách pH, které skvěle chutnají! –  Většina ostatních systémů dosahuje minimální nízkou hladinu H2. Avšak každý systém, který vytváří slušnou hladinu H2, se musí spustit na svém maximálním nastavení, a tedy produkuje vodu s pH více jak 10, aby tuto hladinu H2 dosáhl. Taková voda nejenže není úplně vhodná pro zdraví, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrou chuť! A zároveň se značně namáhají elektrody v zařízení. Čistější, zdravější a chutnejší voda.
 4. 13-fázový systém duální filtrace s technologií UltraWater
 5. 9 technicky vyspělých pevných elektrod SmartDesign
 6. Plně automatický čistící systém DARC –  Čistí ionizátor při každém použití.  Jde jednoduše o nejlepší Způsob jak zabezpečit, aby najdůležitější komponent ionizátoru (elektrody) zůstal bez usazenin vodního kamene.
 7. Systém ovládání průtoku v reálném čase – Optimální průtok je také nevyhnutně důležitý pro dosahování  hodnot pH, ORP a hladiny vodíku.
 8. Cena – Melody II nabízí vynikající hodnotu za peníze jedné z nejkvalitnějších značek ionizátorů vody na světě v porovnaní s předraženými ionizátory vody, které nedosahujú tak dobré hodnoty pH, ORP a H2.

A navíc 5-letá komplexní záruka.

Obohacování vodíkem H2
Výkon ionizátoru se kompletně zaměřoval na hodnoty pH a ORP a na počet elektrod, které ionizátor obsahoval. Zatímco hodnoty pH a ORP jsou velmi významné pro zásaditost a detoxikaci našeho organizmu, filtrace vody a věda v oblasti výzkumu ionizátorů už pokročila a zaměřuje se i na výkon H2. Více jak 500 studií prokázalo, že H2 má léčebné účinky při 140 zdravotních stavech a modelů chorob. V minulosti ionizátory nedokázaly generovat vodík při bezpečných hladinách pH pitné vody. Ostatní ionizátory na trhu dokážou generovat potřebné hladiny vodíku jen při hodnotách pH více jak 10. Tak to bylo do teď. Nová modelová řada zdaleka překonává ostatné ionizátory v generovaní vodíku a dělá to v doporučeném rozsahu pH 8 až 9, při ktorém má voda výbornou chuť.
Jak naše vodní jednotky / elektrody vytvářejí molekulární vodík
Vodní jednotka – motor ionizátoru – má dva komponenty: elektrody a membrány (s ionovou výměnou).  Technologie infuze H2 je založená na tom, že membrány jsou stejně významné jako elektrody. Membrány jsou vyráběné přímo u nás a jsou ultrazvukově lisované, nejsou spojované pomocí chemikálií. Tím dosahujeme podstatně kvalitnější membránu, která je navrhnutá tak, aby specificky spolupracovala s našimi elektrodami a zabezpečovala tak bezkonkurenční výkon. Spojením našich technicky vyspělých elektrod SmartDesign s našimi infuzními membránami dostáváme technologii infuze H2 a vyšší výkon obohacování H<sub>2</sub>. Platí to hlavně pro lepší chuť, která je spojená s nižší hladinou pH.

Technické údaje

 • Hodnoty pH: 2,6 až 10.8 pH*
 • Hodnoty ORP: až do -760 ORP
 • Hodnoty H2 při pitné hodnotě pH 9 – 1.1 ppm
 • Záruka: 3-letá kompletní záruka
 • Napětí:  220 V – 240 V
 • Napájení:  SMPS nové generace s funkcí AutoAdjust
 • Rozměry jednotky:  31 cm x 36 cm x 14 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost:  5.8 kg
 • Rozsah tlaku vody:  1 – 6 bar
 • Teplota vody z kohoutku:  4 – 30 C
 • Ochranné zařízení:  2 zabudované snímače teploty
 • Metoda elektrolýzy: Souvislá
 • Elektrody:  5 platinových/titanových elektrod SmartDesign vyrobených v Japonsku
 • Kapacita: Standardně (1,5 l/min. při tlaku 1,93 bar), Max (3,5 l/min. při tlaku 6,2 bar)
 • Nastavení:  Zásaditá voda: (5 úrovní), Vyčištěná voda, Kyselá voda (2 úrovně)
 • Čištění:  Systém čištění DARC – Duální automatické zpětné čištění
 • Výměna filtru:   Filtr s vložkou typu 1
 • Životnost filtru:  4 500 litrů
 • Hlasové rozpoznávání:   Ano
 • Displej:   Negativní LCD
 • Ovládání displeje:   Dotyková obrazovka (Písmo i obrázky)
 • Metoda zapínání/vypínání ventilu: Systém ovládání toku v reálném čase

Americká společnost AlkaViva má strategické exklusivní zástupce v EU a 15 let zkušeností na trhu s vodními filtry a ionizací vody.  Nyní Vám společně můžeme poskytnout to nejlepší, co je aktuálně na trhu k dispozici. Jedná se o funkční vodíkové produkty (vodíkové tablety) ve spojení s jistotou nejnovějších a nejvýkonnějších technologií filtrace a ionizace vody, jaká je na trhu dostupná!
Naše vášeň o molekulární vodík a pro čistou, filtrovanou a ionizovanou vodu pro nejlepší výsledky nás spojuje. Proto jsme s tímto strategickým dodavatelem zahájili spolupráci.
Našim společným cílem je prohloubení znalostí o molekulárním vodíku a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové produkty z celého světa. A zvýšit povědomí o zdravotních výhodách molekulárního vodíku a jeho pozitivních účincích ve spojení s nejpokročilejším filtračním systémem na světě od americké společnosti AlkaViva.
Společně s našimi odborníky a doktory vám předáváme poznatky a pravdu o molekulárním vodíku a skutečných a bezpečných vodíkových produktech.

Ionizátor Vesta

Ionizátor vody Vesta H2

Nový ionizátor vody Vesta H2 je jednoduše nejlepším v současnosti prodávaným ionizátorem vody na světě. Žádný jiný ionizátor vody, který jsme testovali, se ani nepřibližuje k tak vysokým záporným hodnotám ORP a hladinám H2 v pitné vodě (8 – 9).

Duální filtrační systém UltraWater odstraňuje 99,9 % kontaminantů, včetně chloru, chloraminu, farmaceutických látek, těžkých kovů, fluoru a odolných kontaminantů jako je chrom VI a arsen. Obsahuje filtry UltraWater Smart Chip, takže budete přesně vědět, kdy filtr vyměnit. Výsledkem je to, že dostáváte nejbezpečnější, nejčistší nejzdravější vodu s tou nejlepší chutí na trhu.

Model Vesta H2 s 9 elektrodami nabízí tu nejlepší možnou technologii výroby vodíku jakou si můžete koupit. Je to vrchol série H2 Series.

 • Bezkonkurenčni UltraWatter™ filtrace
 • Chytré elektrody – 9ks
 • H2 infuzní technologie
 • Nejpokročilejší DARC čištění
 • Vynikající H2 u každé úrovně pH​

Ke každému přístroji dostanete 2x ZDARMA RealH2 Active Hydrogen POWER v hodnotě 2 900,- Kč.

Je vědecky dokázané, že molekulární vodík (H2) je nejsilnějším antioxidantem, který známe a jeho pozitivní účinky jsou popsané ve více jak 600 zdravotnických a vědeckých studiích. Náš převratný model Vesta H2 s technologií infuze vodíku je nejlepším ionizátorem vody na světě, pokud jde o obohacování H2 a dosahuje to v doporučreném rozsahu pH 8 až 9, který najlépe chutná. Při testech modelu Vesta H2 při pH 9 konzistentně dosahujeme ORP -840 a hodnoty H2 přibližně 1.6 ppm! Otestovali jsme nejnovější modely 2018 Alkaviva H2 společně s ostatními modely ionizátorů vody od spoločností. Nové modely Alkaviva H2 překonávají všechny ostatní špičkové značky v klíčově hodnocených parametrech, tedy pH, ORP a H2 a jednoduše řečeno se ukazuje, že jde o nejlepší ionizátory vody, které jsou momentálně na prodej. Na ionizátory vody Alkaviva Vesta H2 zároveň poskytujeme 5-letou záruku. Můžete u nás v klidu nakupovat, FitVoda je oficiálním distributorem značky AlkaViva v České republice a na Slovensku. 8 důvodů proč je najnovější ionizátor vody 2018 Vesta H2 nejlepším v současnosti dostupným ionizátorem na trhu :
 1. Výjimečný zásaditý rozsah pH – Nový model Vesta H2 dokáže vyrobit vodu s pH až do hodnoty 12! Pití zásadité vody s hodnotou pH 12 sa nedoporučuje, avšak při optimálním rozsahu pitné úrovně pH 8 až 9, dokáže Vesta H2 vyrobit vynikající kombinaci s ORP -840 a H2 1.6 ppm, čímž se stává nejvýkonnějším ionizátorem pitné vody na světě.
 2. Nejnižší hodnoty ORP na světě – Vesta H2 dosahuje ORP až do -920 při nejvyšší možné hodnotě pH a ORP -840 při pitných hodnotách pH.
 3. Nejvyšší výkon obohacování H2 při nižších, pitných hladinách pH, které skvěle chutnají! –  Většina ostatních systémů dosahuje minimální nízkou hladinu H2. Avšak každý systém, který vytváří slušnou hladinu H2, se musí spustit na svém maximálním nastavení, a tedy produkuje vodu s pH více jak 10, aby tuto hladinu H2 dosáhl. Taková voda nejenže není úplně vhodná pro zdraví, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrou chuť! A zároveň se značně namáhají elektrody v zařízení. Vesta H2 je lepší jak jakýkoli jiný systém, pokud jde o obohacování H2, hlavně při nižších, lépe pitných a bezpečnějších hladinách pH. Tento aspekt je potřebné neustále vyzdvihovat. Čistější, zdravější a chutnejší voda.
 4. 13-fázový systém duální filtrace s technologií UltraWater
 5. 9 technicky vyspělých pevných elektrod SmartDesign
 6. Plně automatický čistící systém DARC –  Čistí ionizátor při každém použití.  Jde jednoduše o nejlepší Způsob jak zabezpečit, aby najdůležitější komponent ionizátoru (elektrody) zůstal bez usazenin vodního kamene.
 7. Systém ovládání průtoku v reálném čase – Optimální průtok je také nevyhnutně důležitý pro dosahování  hodnot pH, ORP a hladiny vodíku.
 8. AutoAdjust – Pomocí funkce automatického nastavování se dá výkon upravit podle potřeby tak, abyste maximální výkon pH, ORP a H2 dosahovali v době provozu ionizátora vody Vesta H2.
A navíc 5-letá komplexní záruka Obohacování vodíkem H2 Výkon ionizátoru se kompletně zaměřoval na hodnoty pH a ORP a na počet elektrod, které ionizátor obsahoval. Zatímco hodnoty pH a ORP jsou velmi významné pro zásaditost a detoxikaci našeho organizmu, filtrace vody a věda v oblasti výzkumu ionizátorů už pokročila a zaměřuje sa i na výkon H2. Více jak 500 studií prokázalo, že H2 má léčebné účinky při 140 zdravotních stavech a modelů chorob. V minulosti ionizátory nedokázaly generovat vodík při bezpečných hladinách pH pitné vody. Ostatní ionizátory na trhu dokážou generovat potřebné hladiny vodíku jen při hodnotách pH více jak 10. Tak to bylo do teď. Nová modelová řada Alkaviva H2 zdaleka překonává ostatní ionizátory v generovaní vodíku a dělá to v doporučeném rozsahu pH 8 až 9, při ktorém má voda výbornou chuť. Jak naše vodní jednotky / elektrody vytvářejí molekulární vodík Vodní jednotka – motor ionizátoru – má dva komponenty: elektrody a membrány (s ionovou výměnou).  Technologie infuze H2 je založená na tom, že membrány jsou stejně významné jako elektrody. Membrány značky Alkaviva jsou vyráběné přímo u nás a jsou ultrazvukově lisované, nejsou spojované pomocí chemikálií. Tím dosahujeme podstatně kvalitnější membránu, která je navrhnutá tak, aby specificky spolupracovala s našimi elektrodami a zabezpečovala tak bezkonkurenční výkon. Spojením našich technicky vyspělých elektrod SmartDesign s našimi infuzními membránami dostáváme technologii infuze H2 a vyšší výkon obohacování H2. Platí to hlavně pro lepší chuť, která je spojená s nižší hladinou pH. Technické údaje
 • Hodnoty pH: 2.1 až 12 pH*
 • Hodnoty ORP: až do -920 ORP
 • Hodnoty H2 při pitné hodnotě pH 9 – 1.6 ppm
 • Záruka: 3-letá kompletní záruka
 • Napětí:  220 V – 240 V
 • Napájaní:  SMPS nové generace s funkcí AutoAdjust
 • Rozměry jednotky:  31 cm x 36 cm x 14 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost:  5.8 kg
 • Rozsah tlaku vody:  1 – 6 bar
 • Teplota vody z kohoutku:  4 – 30 C
 • Ochranné zařízení:  2 zabudované snímače teploty
 • Metoda elektrolýzy: Souvislá
 • Elektrody:  9 pevných platinových/titanových elektrod SmartDesign vyrobených v Japonsku
 • Kapacita: Standardně (1,5 l/min. při tlaku 1,93 bar), Max (3,5 l/min. při tlaku 6,2 bar)
 • Nastavení:  Zásaditá voda: (5 úrovní), Vyčištěná voda, Kyselá voda (2 úrovně) • Čištění:  Systém čištění DARC – Duální automatické zpětné čištění
 • Výměna filtru:   Typ vložky (2 filtry)
 • Životnost filtru:  4 500 litrů
 • Hlasové rozpoznávání:   Ano
 • Displej:   LCD
 • Ovládání displeje:   Dotyková obrazovka (Písmená i obrázky)
 • Metoda zapínání/vypínání ventilu: Systém ovládání toku v reálném čase
Americká společnost AlkaViva má strategické exklusivní zástupce v EU a 15 let zkušeností na trhu s vodními filtry a ionizací vody.  Nyní Vám společně můžeme poskytnout to nejlepší, co je aktuálně na trhu k dispozici. Jedná se o funkční vodíkové produkty (vodíkové tablety) ve spojení s jistotou nejnovějších a nejvýkonnějších technologií filtrace a ionizace vody, jaká je na trhu dostupná! Naše vášeň o molekulární vodík a pro čistou, filtrovanou a ionizovanou vodu pro nejlepší výsledky nás spojuje. Proto jsme s tímto strategickým dodavatelem zahájili spolupráci. Našim společným cílem je prohloubení znalostí o molekulárním vodíku a přinést běžnému spotřebiteli, ale i odborné veřejnosti, špičkové produkty z celého světa. A zvýšit povědomí o zdravotních výhodách molekulárního vodíku a jeho pozitivních účincích ve spojení s nejpokročilejším filtračním systémem na světě od americké společnosti AlkaViva. Společně s našimi odborníky a doktory vám předáváme poznatky a pravdu o molekulárním vodíku a skutečných a bezpečných vodíkových produktech. Naše společnost H2 WORLD Health & Beauty Company je zárukou toho, že jsou produkty pravé, funkční a přímo od výrobců a vynálezců. U nás máte to nejlepší, co lze na trhu dostat, žádné nebezpečné napodobeniny.
Close Menu